Nowy numer 42/2019 Archiwum

Światełko do nieba

W niedzielę 20 stycznia, tydzień po finale 27. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy światełko do nieba na opolskim rynku rozbłyśnie ponownie. Tym razem dla śp. Pawła Adamowicza.

W tydzień po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku, na opolskim rynku ponownie rozbłyśnie światełko do nieba.

- Spotkajmy się, aby wspólnie upamiętnić zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Zabierzcie ze sobą znicze, bądźmy w tym czasie razem - mieszkańców zaprasza sztab WOŚP w Opolu, Miejski Dom Kultury oraz władze miasta.

Znicze będzie można okleić serduszkami WOŚP, a sztuczne ognie będą zapewnione przez organizatorów.

- Opole dołącza do ogólnopolskiej akcji „Murem za Owsiakiem”. 20 stycznia o 19.30 chcemy spotkać się z opolanami na rynku i okazać wdzięczność twórcy WOŚP za prawie 3 dekady bezprecedensowego zaangażowania w pomoc drugiemu człowiekowi i pokazać, że wciąż jest potrzebny - informuje Katarzyna Oborska-Marciniak, rzecznik prasowy prezydenta Opola.

- W czasie symbolicznego światełka do nieba, które odbędzie się o 20.00, niech rozbłysną zimne ognie - zachęcają.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL