Nowy numer 42/2019 Archiwum

Jesteśmy pełni wiary i radości

Biskup Andrzej Czaja wraz z młodzieżą dzieli się pierwszym przesłaniem papieża Franciszka.

Nastrajamy się w tej chwili na głębokie przeżycie kontemplacji oblicza Jezusa Ukrzyżowanego, męki Jego. Chcemy zaczerpnąć na nowo z tej wielkiej tajemnicy miłości Boga ku nam, z tej wielkiej ofiary życia, które nam dał - mówi bp Andrzej Czaja w najnowszym przesłaniu filmowym.

W piątek 25 stycznia, w kolejnym dniu Światowych Dni Młodzieży w Panamie, przed południem młodzież była na ostatniej katechezie, a wieczorem będzie uczestniczyć w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Modlitwie przewodniczyć będzie papież Franciszek.

To właśnie w drodze na błonia Santa Maria La Antigu, gdzie odbędzie się nabożeństwo, bp Andrzej Czaja wraz z młodzieżą dzielą się tym, co zaczerpnęli ze słów Ojca Świętego podczas czwartkowego spotkania.

Posłuchajcie nagrania przygotowanego przez ks. Joachima Kobienię:

Bp Andrzej Czaja i młodzież o pierwszym przesłaniu papieża Franciszka
Gość Opolski

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL