Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bp Andrzej Czaja przed Mszą posłania ŚDM

- Musimy zwracać uwagę, jakie korzenie dla dobrego życia młodym stwarzamy - bp Andrzej Czaja z Panama City. [WIDEO]

- Atmosfera radości, atmosfera podniosła, ale też atmosfera modlitwy. Dzisiaj będziemy szczególnie wołać z Papieżem o moc Bożego ducha, o to, byśmy obudzili w sobie na nowo misyjne zaangażowanie i w codzienności jako chrześcijanie dali światu to, co Boże w nas. Bo przecież choćbyśmy niczego nie mieli do dania światu ponad to, co ludzkie, to zawsze - jeśli Boga mamy w sercu - najważniejsze jest to, żeby Boga dać. Pozdrawiamy serdecznie. Szczęść Boże! Może się jeszcze usłyszymy, ale to już moment najwyższy, można powiedzieć szczytowy. Liturgia jest źródłem i szczytem ludzkiego życia. Szczęść Boże! -mówi w przesłaniu wideo biskup opolski Andrzej Czaja przed Mszą posłania, kończącą Światowe Dni Młodzieży w Panamie.

Wcześniej bp Czaja w nagraniu mówi o tym, co we wczorajszym kazaniu papieża Franciszka jest najważniejsze.To i rozśpiewana atmosfera przygotowań do Mszy posłania do obejrzenia w wideo nadesłanym nam przez sekretarza biskupa opolskiego ks. Joachima Kobienię.

Bp Andrzej Czaja przed Mszą rozesłania w Panama City
Gość Opolski

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL