Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dodaj otuchy, wywołaj uśmiech

"Doktorzy clowni" zachęcają, by z okazji Światowego Dnia Chorego napisać pozdrowienia, życzenia zdrowia albo kilka dobrych myśli dla pacjentów.

To wszystko dzieje się w ramach akcji „Wszystkiego dobrego dla chorego”, którą po raz kolejny prowadzi Fundacja „Dr Clown”.

W różnych miejscach Opola pojawiły się specjalnie przygotowane kartki, na których można coś narysować i napisać kilka ciepłych zdań. Wypełnione pocztówki trafią w ręce pacjentów opolskich szpitali.

- Podaruj okruch nadziei i dobrą myśl, pomóż ukoić lęk. W obliczu choroby każdy potrzebuje nadziei i wsparcia, które mogą nadejść również od nieznajomych. Napisz choćby kilka słów, a my, wolontariusze, zadbamy o to, by życzenia dostarczyć bezpośrednio do rąk chorych w szpitalach - zapewniają „doktorzy clowni”.

W Opolu kartki można wypełnić w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej, a także w kawiarniach: Coffeemoment, Coffee Cat, Book A Coffee, Kofeina 2.0, Bejbi Cafe i Cellarium.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL