GN 45/2019 Archiwum

Wesoły Wędrownik w Głogówku

Po raz drugi w Głogówku odbędą się warsztaty i koncert gospel, poświęcone twórczości Norberta Blachy.

Wesoły Wędrownik w Głogówku   W ubiegłym roku warsztaty i koncert cieszyły się dużym zainteresowaniem Karina Grytz-Jurkowska /Foto Gość Będzie to już siódmy koncert z cyklu „Wesoły wędrownik”, a drugi w tym miejscu, który zostanie poświęcony twórczości niezwykłego kompozytora Norberta Blachy.

Warsztaty gospel, które odbędą się w sobotę i niedzielę 9 i 10 marca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku, poprowadzi Gabriela Blacha-Cupiał.

Ich uczestnicy wystąpią w koncercie finałowym z G. Blachą-Cupiał, Iwoną Blachą-Durczok, córkami znanego kompozytora i zespołem wokalno-instrumentalnym. Koncert rozpocznie się w niedzielę o godz. 18.30 w sali widowiskowej MGOK-u.

Warsztaty i koncert są bezpłatne.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy się zapisać do 4 marca pod nr tel. 668 916 617 bądź drogą mailową: otreba@poczta.onet.pl (podać imię, nazwisko, nr kontaktowy).

Szczegóły też na: www.wesolywedrownik.pl oraz na profilu facebookowym Wesoły wędrownik.

Wesoły Wędrownik w Głogówku   Materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama