Nowy numer 41/2019 Archiwum

Trwają zapisy na Ławkę PNP

Diecezjalne świętowanie Światowego Dnia Młodzieży odbędzie się w sobotę 13 kwietnia. To będzie kolejna Ławka PNP.

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w diecezji opolskiej zaprasza młodzież na wspólne świętowanie Światowego Dnia Młodzieży, które w wymiarze diecezjalnym odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w kościele seminaryjno-akademickim.

Tematem tegorocznego spotkania są słowa Maryi: "Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według Twego słowa". Temat ten wyraża się w krótkim tytule "OK".

Organizatorzy zapewniają, że na spotkaniu nie zabraknie również akcentów panamskich. Będzie też okazja do spotkania z bp. Andrzejem Czają.

W świętowaniu mogą wziąć udział osoby w wieku studenckim, licealnym oraz uczniowie 3. klasy gimnazjum. Rozpoczęcie o 10.00, zakończenie około 21.30.

Zeszłoroczna Ławka PNP zgromadziła ponad 400 młodych osób z całej diecezji.

Informacje szczegółowe i zapisy na stronie internetowej: botafe.pl.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL