Nowy numer 41/2019 Archiwum

Czternasta rowerowa pielgrzymka diecezjalna do św. Anny

W tym roku Msza św. będzie w grocie lurdzkiej, bo uczestnicy nie mieszczą się już w bazylice i na rajskim placu.

- Rajd rowerowy organizujemy już po raz czternasty. 11 maja (sobota) spodziewamy się na Górze Świętej Anny rowerzystów i kolarzy indywidualnych oraz grup zorganizowanych z woj. opolskiego i województw sąsiednich. O godz. 13 w grocie lurdzkiej rozpocznie się Msza św.. W tym roku miejsce Mszy zostało przeniesione do groty, żeby wszyscy rowerzyści mogli się pomieścić ze swoimi rowerami w jednym miejscu.  Liczba uczestników pielgrzymki tak się rozrasta, że już nie mieszczą się w bazylice i na rajskim placu - mówi Mateusz Stadnicki, koordynator ds. promocji w radiu „Doxa”, które jest organizatorem rajdu i pielgrzymki.

- Po Mszy św. o godz. 14 spotkamy się pod Domem Pielgrzyma, gdzie odbędą się konkursy, warsztaty o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a także rowerowe show, czyli pokaz akrobatyki rowerowej. Zaprezentuje je Jonasz Pakulski, uczestnik X edycji programu „Mam talent”. Będzie można spróbować jazdy na jego rowerze. Przewidujemy wiele atrakcji dla uczestników - podkreśla M. Stadnicki.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL