Nowy numer 41/2019 Archiwum

Z Pismem za pan brat

Już po raz 11. w Rudniku odbył się Drużynowy Konkurs Religijny.

Rejonowy Drużynowy Konkurs Religijny pt. „Na drodze Cię, Jezu, spotykam” odbył się 26 kwietnia w szkole w Rudniku. Spotkało się tam 13 drużyn, utworzonych z przedstawicieli klas IV–VI szkół z powiatu raciborskiego.

– Tegorocznym tematem była umiejętność posługiwania się Pismem Świętym – tłumaczy Maria Koloch, współorganizatorka z ZSP w Brzeźnicy.

– Szczególnym gościem był ks. dr Marian Obruśnik, biblista, który przybliżył uczestnikom świat Pisma Świętego. Po indywidualnym teście, podczas którego uczestnicy korzystali z Biblii, było układanie puzzli, rozwiązywanie krzyżówki, pytania ustne, uzupełnianie tekstów, szukanie informacji w Piśmie Świętym (w wydaniu książkowym i w internecie) oraz gry komputerowe. Po świetnej zabawie zwycięską drużyną została Szkoła Podstawowa nr 1 w Raciborzu, a kolejne miejsca zajęły: SP w Krzyżanowicach, SP nr 18 w Raciborzu, SP w Gamowie, SP w Nędzy i SP w Rudniku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL