Nowy numer 41/2019 Archiwum

Pomysł na wakacje? 15 dni na oazie!

Ruch Światło–Życie organizuje 6 wakacyjnych turnusów oazowych. Zapisy już trwają.

Drugi stopień Oazy Nowej Drogi, czyli rekolekcji dla młodszej młodzieży, odbędzie się w Ochotnicy Dolnej na Szladze od 1 do 16 lipca. Oazę poprowadzi ks. Leszek Rygucki. Informacje i zapisy: kslr@vp.pl.

Z kolei trzeci stopień Oazy Nowej Drogi odbędzie się w Ochotnicy Dolnej (Janczury) od 15 do 31 lipca. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz Michalik. Informacje i zapisy: michalikluki@gmail.com.

Oaza Nowego Życia to rekolekcje dla młodzieży po III klasie gimnazjum. Pierwszy stopień odbędzie się od 27 czerwca do 13 lipca w Jarnołtowie oraz od 16 lipca do 1 sierpnia w Ochotnicy Dolnej (Szlaga). Rekolekcje w Jarnołtowie poprowadzi ks. Mateusz Mytnik. Informacje i zapisy: ksmateusz.rekolekcje@gmail.com. Natomiast turnus w Ochotnicy Dolnej poprowadzi ks. Piotr Kłonowski. Szczegóły i informacje: klonowski_piotr@wp.pl.

Kolejne stopnie rekolekcji Oazy Nowego Życia kierowane są do tych, którzy ukończyli już stopień niższy.

Drugi stopień Oazy Nowego Życia w Ołdrzychowicach Kłodzkich od 16 do 31 lipca poprowadzi ks. Daniel Jaszczyszyn. Informacje i zapisy: daniel.jaszczyszyn@wp.pl.

A trzeci stopień Oazy Nowego Życia odbędzie się w Krakowie od 16 lipca do 1 sierpnia. Rekolekcje poprowadzi ks. Szymon Cała. Informacje i zapisy: szymonc87@gmail.com.

Więcej o tym, co dzieje się na rekolekcjach oazowych:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL