Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Radość leczy!

To był prawdziwy najazd doktorów clownów z całej Polski.

Na co dzień odwiedzają szpitale, domy seniorów, hospicja i inne placówki. Tym razem bawili opolan, którzy przyszli w sobotę 4 maja do „Krainy lalek, cyrku i zabawy” na plac Wolności.

– Fundacja Dr Clown po raz jedenasty zorganizowała Festiwal Uśmiechu. Cieszymy się, że wybrano Opole. Przyjechali do nas wolontariusze z całej Polski, by podzielić się uśmiechem, energią, entuzjazmem, pokazać, że są i codziennie odwiedzają dzieci i dorosłych tam, gdzie brakuje uśmiechu – tłumaczy Marta Szewerda-Koszyk, pełnomocniczka fundacji i koordynatorka festiwalu.

Dostępne jest 20% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL