Nowy numer 41/2019 Archiwum

Czekamy na Wasze wspomnienia z pierwszej papieskiej pielgrzymki

Już wkrótce minie 40 lat od pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Papież od 2 do 10 czerwca 1979 r. był wśród nas, odwiedzając kilka miast. Byliście tam?

Cała Polska przygotowuje się do uczczenia 40. rocznicy pierwszej wizyty Ojca Świętego w ojczyźnie. Być może i Wy uczestniczyliście w tamtych wydarzeniach, które do Warszawy, Gniezna, Częstochowy, Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Oświęcimia i Nowego Targu przyciągnęły tłumy Polaków. Dlatego już dziś ogłaszamy akcję zbierania wspomnień, zdjęć i anegdotek z tamtych wspaniałych czerwcowych dni.

Wszelkie materiały dotyczącej tej przełomowej pielgrzymki, kiedy usłyszeliśmy do dziś powtarzane słowa: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!", można nadsyłać na adres: opole@gosc.pl.


Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL