Nowy numer 41/2019 Archiwum

Będą wystawione księgi kondolencyjne

Będzie możliwość uczczenia pamięci śp. bp. Jana Bagińskiego.

W związku ze śmiercią emerytowanego opolskiego biskupa pomocniczego Jana Bagińskiego przygotowano księgi kondolencyjne dla wszystkich, którzy poprzez wpis do nich zachcą uczcić pamięć zmarłego biskupa Jana.

Jedna z nich będzie wystawiona w gmachu Kurii Diecezjalnej w Opolu (w holu na parterze) w czwartek 23 maja i w piątek 24 maja w godzinach urzędowania (od 8.00 do16.00). W piątek po południu księga trafi do katedry opolskiej, gdzie będzie wystawiona do zakończenia czuwania przy trumnie śp. bp. Jana (niedziela, godz. 21).

Druga księga kondolencyjna będzie wystawiona w ciągu dnia w kościele św. Piotra i Pawła (przy ołtarzu bocznym Najświętszego Serca Pana Jezusa) od czwartku 23 maja do zakończenia ceremonii pogrzebowych w poniedziałek 27 maja.    

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL