Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zaśpiewaj z Mariką i zespołem Zakuka

Jeszcze można zapisać się na warsztaty wokalne Uwolnij Głos w Krapkowicach.

Zaśpiewaj z Mariką i zespołem Zakuka   Zajęcia w grupach i solowe pomagają rozwijać talent. Karina Grytz-Jurkowska /Foto Gość

Ogólnopolskie Warsztaty Wokalne Uwolnij Głos 2019 odbędą się w Krapkowicach po raz ósmy.

W tym roku w programie wspólne przygotowanie koncertu finałowego z zespołem Zakuka i Mariką, a także indywidualne konsultacje z Mariką i Beatą Bednarz.

Zapisywać się można jeszcze tylko do 23 czerwca w Krapkowickim Domu Kultury (szczegóły i zapisy: tel. 517 050 288, www.kdk.krapkowice.pl)

Warsztaty potrwają 4 dni, rozpoczną się 25. a zakończą 28. czerwca wspólnym koncertem uczestników z tegorocznymi gwiazdami (Marika, Zakuka).

- Warsztaty poprowadzi (2 dni) w charakterze folkowym duet Zakuka (pieśni śląska opolskiego), czyli Żaneta Plotnik i Jakub Mitoraj oraz Marika czyli Marta Kosakowska (2 dni), nowością w tym roku jest klasa mistrzowska dla osób zaawansowanych (1 dzień, zajęcia dodatkowe płatne dla chętnych), którą poprowadzi Beata Bednarz. Przewidujemy, że weźmie w nich udział ok 40-60 osób - tłumaczy Żaneta Plotnik, inicjatorka i koordynatorka warsztatów.

Warsztaty są organizowane przez Krapkowicki Dom Kultury od 2012 roku właśnie z inicjatywy Żanety Plotnik prowadzącej Klub Wokalisty i uczestników zajęć KDK. Początkowo były kierowane głownie do dzieci i młodzieży z gminy Krapkowice, natomiast obecnie uczestniczą w nich dzieci, młodzież i dorośli z całej Polski.

W poprzednich latach trenerami byli m. in. Mieczysław Szcześniak, Ewa Uryga, Dorota Miśkiewicz, Monika Urlik, Kuba Molęda, Wojciech Myrczek, Paweł Tomaszewski.

Koncert finałowy odbędzie się w sali kinowej Krapkowickiego Domu Kultury w piątek 28 czerwca o godz. 20.00.

Zaśpiewaj z Mariką i zespołem Zakuka   Materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL