Nowy numer 41/2019 Archiwum

Wkrótce pielgrzymka Ann i Hann

W tym roku jej gościem specjalnym będzie bp Józef Zawitkowski.

Trzecia pielgrzymka Ann i Hann do sanktuarium św. Anny Samotrzeciej na Górze Świętej Anny odbędzie się w przyszłą sobotę 7 września.

Ojcowie Franciszkanie zapraszają nie tylko panie o imieniu Anna lub Hanna, ale także „babcie i dziadków, emerytów i rencistów, wdowy i wdowców i wszystkie osoby starsze, które życiem przygotowują się na spotkanie z Jezusem”.

Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 10 w bazylice annogórskiej. O godz.11 Msza św. z kazaniem bp J. Zawitkowskiego. Potem obiad i kawa z kołoczem (przy Domu Pielgrzyma), a po niej wykład bp Zawitkowskiego nt. „Wszystko, co Bóg stworzył jest bardzo dobre, czyli starość też”. O godz. 14.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do św. Anny, błogosławieństwo i uczczenie relikwii św. Anny. Na zakończenie wręczenie uczestnikom pielgrzymki „Listu na drogę”.

Wkrótce pielgrzymka Ann i Hann   Plakat tegorocznej pielgrzymki Ann i Hann. Materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL