Nowy numer 44/2020 Archiwum

Dobrze jest śpiewać naszemu Panu

Do 2 października przyjmowane są zgłoszenia udziału w XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej Komprachcice 2019. Zaproszeni są soliści i zespoły.

Ogólnopolski przegląd "Dobrze jest śpiewać naszemu Panu" od wielu lat z powodzeniem organizuje Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach (powiat opolski). Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę 12 października w kościele św. Marcina w Ochodzach. Rozpoczęcie zmagań zaplanowano na godz. 14.

Przegląd ma charakter konkursu i adresowany jest do dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, a także osób dorosłych. Mogą uczestniczyć w nim zarówno soliści, zespoły wokalne, jak i zespoły wokalno-instrumentalne, a zmagania muzyczne prowadzone są w pięciu kategoriach: soliści od 6 do 9 lat, soliści od 10 do 13 lat, soliści od 14 do 16 lat, soliści powyżej 16. roku życia oraz zespoły.

Jak podają organizatorzy, o zakwalifikowaniu do poszczególnych kategorii decyduje data urodzenia.

Podczas konkursu uczestnicy wykonają po dwie piosenki do akompaniamentu własnego, akompaniamentu zespołu lub półplaybacku. Oceniany będzie dobór repertuaru i wykonanie. Na najlepszych czekają nagrody.

Zgłoszenia przyjmowane są w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach do środy 2 października. Należy wypełnić i przesłać formularz, który można pobrać ze strony organizatora - TUTAJ.

"Gość Opolski" objął przegląd patronatem medialnym.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama