Nowy numer 41/2019 Archiwum

Dobrze jest śpiewać naszemu Panu

Do 2 października przyjmowane są zgłoszenia udziału w XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej Komprachcice 2019. Zaproszeni są soliści i zespoły.

Ogólnopolski przegląd "Dobrze jest śpiewać naszemu Panu" od wielu lat z powodzeniem organizuje Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach (powiat opolski). Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę 12 października w kościele św. Marcina w Ochodzach. Rozpoczęcie zmagań zaplanowano na godz. 14.

Przegląd ma charakter konkursu i adresowany jest do dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, a także osób dorosłych. Mogą uczestniczyć w nim zarówno soliści, zespoły wokalne, jak i zespoły wokalno-instrumentalne, a zmagania muzyczne prowadzone są w pięciu kategoriach: soliści od 6 do 9 lat, soliści od 10 do 13 lat, soliści od 14 do 16 lat, soliści powyżej 16. roku życia oraz zespoły.

Jak podają organizatorzy, o zakwalifikowaniu do poszczególnych kategorii decyduje data urodzenia.

Podczas konkursu uczestnicy wykonają po dwie piosenki do akompaniamentu własnego, akompaniamentu zespołu lub półplaybacku. Oceniany będzie dobór repertuaru i wykonanie. Na najlepszych czekają nagrody.

Zgłoszenia przyjmowane są w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach do środy 2 października. Należy wypełnić i przesłać formularz, który można pobrać ze strony organizatora - TUTAJ.

"Gość Opolski" objął przegląd patronatem medialnym.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL