Nowy numer 41/2019 Archiwum

Duszpasterze ds. misji zapraszają

W najbliższą sobotę w Nysie odbędzie się pierwsze jesienne spotkanie misyjne. Kolejne - w Opolu, Raciborzu i Kluczborku.

Ks. Stanisław Klein, ks. Henryk Pocześniok i ks. Grzegorz Sonnek z diecezjalnego duszpasterstwa misyjnego zapraszają na jesienny cykl spotkań rejonowych członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób są w swoich parafiach zaangażowani w tematykę misyjną: księży, siostry zakonne, kleryków, katechetów, animatorów misyjnych i osoby, którym sprawy misji po prostu leżą na sercu

Spotkania modlitewno-informacyjne odbędą się w czterech miejscach w następujące soboty:

  • 28 września w parafii św. Jakuba i św. Agnieszki w Nysie;
  • 5 października w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Opolu;
  • 12 października w klasztorze Annuntiata w Raciborzu (ul. Starowiejska 152);
  • 26 października w parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku.

Każde ze spotkań rozpocznie się o 10.00, a zakończy ok. 13.30. Duszpasterze przekażą najnowsze informacje z życia Kościoła na misjach, opowiedzą o dziełach podejmowanych przez diecezjalne duszpasterstwo misyjne, a także odpowiedzą na pytania.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL