Nowy numer 44/2020 Archiwum

Trwają zapisy na Ławkę Go

"Idzie nowe" - zapewniają organizatorzy. I zapraszają studentów i uczniów szkół średnich na doroczne diecezjalne spotkanie młodzieży na Górze św. Anny.

Ławka Go to propozycja, która pozwoli dobrze rozpocząć nowy rok akademicki i szkolny i przygotować na najbliższe miesiące nauki.

Spotkanie organizowane przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży odbędzie się w ostatni weekend października w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Jego treść będzie nawiązywała do fragmentów adhortacji "Christus vivit", którą papież Franciszek skierował szczególnie do młodych ludzi. Jak podkreślają organizatorzy, tegoroczna Ławka Go będzie wyjątkowa, bo idzie nowe. Co konkretnie? Na razie nie zdradzają.

Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest w piątek 25 października na godz.17. Recepcja będzie działała już od godz. 16. Zakończenie w niedzielę 27 października około godz. 15.

Organizatorzy zapewniają, że to będzie bardzo energetyczny czas. W planie są m.in. inspirujące konferencje, spotkania z gośćmi, modlitwa i uwielbienie, czas na rozmowy i poznanie świetnych ludzi, a także wspólne chwile w kawiarni przy kakao.

Zapisy prowadzone są internetowo i potrwają do 23 października do godz. 20. Formularz znajdziecie TUTAJ.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama