Nowy numer 41/2019 Archiwum

Trwają zapisy na Ławkę Go

"Idzie nowe" - zapewniają organizatorzy. I zapraszają studentów i uczniów szkół średnich na doroczne diecezjalne spotkanie młodzieży na Górze św. Anny.

Ławka Go to propozycja, która pozwoli dobrze rozpocząć nowy rok akademicki i szkolny i przygotować na najbliższe miesiące nauki.

Spotkanie organizowane przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży odbędzie się w ostatni weekend października w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Jego treść będzie nawiązywała do fragmentów adhortacji "Christus vivit", którą papież Franciszek skierował szczególnie do młodych ludzi. Jak podkreślają organizatorzy, tegoroczna Ławka Go będzie wyjątkowa, bo idzie nowe. Co konkretnie? Na razie nie zdradzają.

Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest w piątek 25 października na godz.17. Recepcja będzie działała już od godz. 16. Zakończenie w niedzielę 27 października około godz. 15.

Organizatorzy zapewniają, że to będzie bardzo energetyczny czas. W planie są m.in. inspirujące konferencje, spotkania z gośćmi, modlitwa i uwielbienie, czas na rozmowy i poznanie świetnych ludzi, a także wspólne chwile w kawiarni przy kakao.

Zapisy prowadzone są internetowo i potrwają do 23 października do godz. 20. Formularz znajdziecie TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL