Nowy numer 07/2020 Archiwum

Ruszają zapisy na festiwal "Nocne Śpiewanie"

Jak co roku w ramach Dni Xaverianum Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury "Xaverianum" w Opolu organizuje festiwal piosenki.

W wieczorze z piosenką mogą wziąć udział wszyscy, którzy zgłoszą się poprzez formularz na stronie www.xaverianum.pl i zaakceptują regulamin. Każdy uczestnik zaprezentuje przed publicznością dwa utwory.

- Od tego roku rozszerzyliśmy formułę i poza studentami udział w festiwalu mogą wziąć udział uzdolnieni uczniowie szkół średnich. To dobra zabawa, okazja do ujawnienia nieznanego nieraz innym potencjału i talentu, zaprezentowania własnej twórczości – zachęca o. Jacek Drabik, dyrektor "Xaverianum".

Festiwal ma formułę konkursu. Na laureatów pierwszych trzech miejsc czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcę Festiwalu wyłoni jury. Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 listopada, a  Festiwal "Nocne Śpiewanie" odbędzie się 28 listopada. Początek o godz. 19.

Ruszają zapisy na festiwal "Nocne Śpiewanie"   Plakat Nocnego Śpiewania
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama