Nowy numer 45/2019 Archiwum

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

Już w piątek w Opolu będzie można dowiedzieć się, jak wygląda praca wolontariusza, ile zajmuje czasu i jakie przynosi korzyści.

Spotkanie informacyjne dla osób, które chcą zostać wolontariuszami w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki, odbędzie się w piątek 25 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Rozpoczęcie o 18.00.

Opolski sztab Szlachetnej Paczki zapowiada, że podczas spotkania nie tylko odpowie na wszelkie pytania, ale też opowie, jak akcja przebiega ogólnopolsko i lokalnie, jakie przynosi realne efekty, kto tworzy Szlachetną Paczkę, a także jak wygląda praca wolontariusza.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama