Nowy numer 45/2019 Archiwum

Dzisiaj rozpoczyna się 17. Opolska Jesień Literacka

Wśród gości m.in.: Bieńczyk, Bonowicz, Cichy, Krynicki, Kuźniak, Orbitowski, Podsiadło, Różycki, Waglewski, Zajączkowska.

Dzisiaj (poniedziałek 4 listopada) rozpoczyna się 17. Opolska Jesień Literacka. 23 spotkania z twórcami różnych gatunków literackich będą się odbywały  przez miesiąc - głównie w Miejskiej Bibliotece Publicznej, która jest organizatorem tej cieszącej się od lat popularnością imprezy.

- Jesień Literacka to literacka wizytówka miasta, impreza, która skupia pod swoimi auspicjami najlepsze książki, najgłośniejszych autorów, otwarta jest na intelektualny ferment, sprawy szeroko dyskutowane, również bolące problemy, nad którymi nie sposób przejść obojętnie - zachęcają do udziału w spotkaniach organizatorzy. Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny.

Wyjątkiem jest dzisiejsza inauguracja Jesieni, na którą ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wejściówki i potwierdzone zaproszenia. Inauguracja będzie miała miejsce w Sali Kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki (ul. Piastowska 14 a) o godz. 18.  Spotkanie pt. „Wagiel. Jeszcze wszystko będzie możliwe” z Wojciechem Waglewskim poprowadzi Wojciech Bonowicz. Potem koncert Waglewski&Pospieszalski.

Całość programu na następnej stronie.

« 1 2 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama