Nowy numer 04/2020 Archiwum

Ekumeniczna Modlitwa Młodych

W pierwszą niedzielę Adwentu młodzież katolicka i ewangelicka spotka się na dorocznej modlitwie ekumenicznej.

Ławka, czyli Duszpasterstwo Młodzieży w diecezji opolskiej, wraz z parafią ewangelicko-augsburską w Pokoju zapraszają młodzież w niedzielę 1 grudnia na doroczną Ekumeniczną Modlitwę Młodych.

Nabożeństwo odbędzie się w kościele seminaryjnym w Opolu (ul. Drzymały 1a). W tym roku będzie przebiegać klimacie wspólnoty z Taizé.

- Przed nami Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu, organizowane przez wspólnotę z Taizé. To wspólnota ekumeniczna, dlatego chcemy już teraz przygotować się do tego spotkania. A może ktoś z was nie będzie mógł pojechać do Wrocławia, to nic nie szkodzi, bo w pierwszą niedzielę Adwentu stworzymy klimat Taizé w Opolu - zapewniają organizatorzy.

Rozpoczęcie modlitewnego spotkania o 16.00.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama