Nowy numer 04/2020 Archiwum

Bezpłatne badanie sumienia

Adwentowe rekolekcje w Duszpasterstwie Akademickim "Resurrexit" poprowadzi ks. Piotr Morciniec.

Będzie trochę o wierze, relacji z Bogiem i rozeznawaniu, ale głównym bohaterem naszych rekolekcji będzie sumienie. Czy właściwie je mamy? Po co je mamy i w czym nam pomaga? Jak powinno funkcjonować zdrowe sumienie? Na te i inne pytania odpowie nam ks. prof. Piotr Morciniec - zaprasza ks. Łukasz Knosala, duszpasterz w "Resurrexit".

Rekolekcje pn. "Bezpłatne badanie sumienia" odbędą się już w pierwszych dniach Adwentu, od poniedziałku 2 grudnia do środy 4 grudnia.

Każdego dnia w kościele seminaryjno-akademickim o 19.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, o 19.30 - Msza św. z homilią, a o 20.20 - konferencja rekolekcyjna.

Ks. prof. Piotr Morciniec jest cenionym rekolekcjonistą, bioetykiem, teologiem, moralistą.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama