Nowy numer 04/2020 Archiwum

NPR - kołtuneria czy nauka?

Gościem na spotkaniu opolskich nauczycieli naturalnego planowania rodziny będzie Ewa Ślizień-Kuczapska.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 25 stycznia na Wydziale Teologicznym UO (Opole, ul. Drzymały 1). Rozpoczęcie o 10.00.

Gościem specjalnym będzie Ewa Ślizień-Kuczapska - lekarz, specjalista ginekolog-położnik, ultrasonolog, prezes Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny i wiceprezydent Europejskiego Instytutu Wychowania Prorodzinnego.

- Ewa Ślizień-Kuczapska podzieli się z nami wiedzą na temat zagrożeń płodności we współczesnym świecie, naturalności w obserwacji cyklu kobiety oraz współpracy ginekologa z poradnią rodzinną - informuje Róża Świerc, prezes opolskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR.

Uczestnicy spotkania będą mieli też okazję uaktualnić swoją wiedzę na temat zmian w protokole przedmałżeńskim. Przedstawi je ks. dr Krzysztof Soczyński.

- Nasze spotkanie ma służyć podwyższeniu kompetencji doradczyń z opolskich poradni rodzinnych, uaktualnieniu wiedzy na temat prokreacji i zapoznaniu się ze współczesną wiedzą na temat zdrowia całej rodziny - podkreśla Róża Świerc. I dodaje, że spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
 

NPR - kołtuneria czy nauka?   materiały organizatora
« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama