GN 13/2020 Archiwum

Wspólne kolędowanie z osobami z niepełnosprawnością

Opolska grupa inicjatywna L'Arche zaprasza w sobotę na "Radosne kolędowanie".

W Opolu coraz intensywniej działa tzw. Grupa Inicjatywna, której celem jest zbudowanie i poprowadzenie domu L'Arche. Jej członkowie, wzorując się na doświadczeniach takich miast jak Wrocław, Poznań czy Gdynia, dążą do stworzenia miejsca, w którym zamieszka kilka osób z niepełnosprawnością intelektualną wraz z asystentami.

Wraz ze Wspólnotą Wiara i Światło "Sól Ziemi" w najbliższą sobotę (18 stycznia) zapraszają do kościoła ojców jezuitów w Opolu (ul. Czaplaka 1) na "Radosne kolędowanie". Będzie to okazja do spotkania się z osobami z niepełnosprawnością, ich rodzinami i przyjaciółmi.

W programie spotkania pastorałki w wykonaniu Sabiny Sago, uczestniczki programu "The Voice of Poland", historia Bożego Narodzenia przedstawiona przez wspólnotę Sól Ziemi oraz wspólne kolędowanie z zespołem Luzacy z WTZ Stare Siołkowice.

Rozpoczęcie spotkania o 16.00. Wstęp wolny.

 

Wspólne kolędowanie z osobami z niepełnosprawnością   materiały organizatora
 
« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama