GN 08/2020 Archiwum

Jemielnica. Fit Maraton dla Mateusza

Społeczny komitet "Serce dla serca" zaprasza do wspólnej gimnastyki i organizuje zbiórkę dla chłopaka zmagającego się z nowotworem.

Zbiórka jest połączona z wydarzeniem, które nazwano  "Fit Maraton dla Mateusza". - Będziemy ćwiczyć, spalać kalorie po świętach i zbierać fundusze na rehabilitację dla Mateusza - wyjaśnia ks. Stanisław Zioła, wikariusz jemielnickiej parafii.

"Fit Maraton dla Mateusza" odbędzie się w sobotę 25 stycznia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Marka Prawego w Jemielnicy. Ćwiczenia poprowadzą dyplomowane instruktorki fitness Sonia Dziergas i Ilona Pamuła z Nysy.

Do udziału zaproszeni są wszyscy, którzy na sportowo chcą spędzić popołudnie, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Trzeba pojawić się w szkolnej sali gimnastycznej o 16.30, być w stroju sportowym, mieć zamienne obuwie, podpisać zgodę na udział w zajęciach sportowych i złożyć dowolny datek na rehabilitację Mateusza.

Jemielnica. Fit Maraton dla Mateusza   materiały organizatora
« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama