GN 13/2020 Archiwum

Serce dla Mateusza

W Strzelcach Opolskich uczniowie CKZiU organizują koncert charytatywny dla swojego kolegi.

Samorząd Uczniowski wraz z klasą 1 Technikum Mechatronicznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich zaprasza w poniedziałek 10 lutego na koncert charytatywny dla 16-letniego kolegi Mateusza Prokszy, chorującego na nowotwór złośliwy.

W hali sportowej (ul. Kozielska 34) wystąpią znani w Polsce didżeje One Brother i C-Bool oraz raper Z.B.U.K.U. Rozpoczęcie koncertu o 19.00.

Do wejścia uprawniają cegiełki (20 zł) dostępne w sekretariacie CKZiU (ul. Powstańców Śl. 3). Dochód z cegiełek w całości zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Mateusza.

W organizacji koncertu uczniów wspierają powiat strzelecki, gminy Jemielnica i Strzelce Opolskie oraz Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej "Barka".

« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama