Nowy numer 2/2021 Archiwum

Kobieta - królewski projekt

To tytuł weekendowego spotkania dla kobiet, które odbędzie się w Opolu. Są jeszcze wolne miejsca.

Spotkanie odbędzie się w parafii Przemienienia Pańskiego w Opolu od 28 lutego do 1 marca. Poprowadzi je Sylwia Wilk - prywatnie żona, mama i pasjonatka uwielbienia.

Podobne wydarzenie odbyło się w Opolu przed rokiem, bo Sylwia Wilk już od kilku lat w różnych miejscach Polski prowadzi spotkania dedykowane kobietom, pomagając im odkrywać swoje podobieństwo w Bogu, swoją tożsamość i godność córki Boga.

- Zastanawiam się, jaką drogą dotarła do mnie informacja o spotkaniu, skąd była myśl, żeby wziąć w nim udział. Nie pamiętam. Wiem jednak, że było to jedno z najważniejszych spotkań w moim życiu. Świadomość tego, co ono we mnie zmieniło i jak potrafiłam spojrzeć na siebie jako kobietę, już pod koniec spotkania zaowocowała myślą, że nie mogę tego zatrzymać tylko dla siebie - opowiada Grażyna Kruk, która zaprosiła Sylwię Wilk ponownie do Opola. - W ubiegłorocznym spotkaniu uczestniczyło około 100 pań w różnym wieku. To garstka. Takie doświadczenie zdecydowanie powinno być udziałem każdej kobiety - zapewnia G. Kruk.

"Kobieta - królewski projekt" pomaga odkrywać pragnienie głębokiej relacji z Bogiem, wspaniałość i bogactwo Słowa Bożego, obdarowanie i talenty, Boży plan na własne życie, powołanie i misję do służby ludziom i Kościołowi.

Informacji o spotkaniu, a także zapisy - u Grażyny Kruk (grakruk@o2.pl lub 606 972 020).

- Nie będę zdradzała szczegółów spotkania, ale zapewniam, że warto. Przed rokiem obchodziłam swoje dość znaczące urodziny, a weekendowe spotkanie dla kobiet stało się dla mnie wspaniałym prezentem. Są jeszcze wolne miejsca, więc serdecznie zapraszam - zachęca G. Kruk.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama