GN 13/2020 Archiwum

Warsztaty pieśni dominikańskich u jezuitów

[AKTUALIZACJA] Przedłużony został termin zapisów - do niedzieli 23 lutego, godz. 14.

W Jezuickim Ośrodku Formacji i Kultury "Xaverianum" w Opolu (ul. o. Czaplaka 1 a) od piątku 28 lutego do niedzieli 1 marca odbędą się "Warsztaty pieśni dominikańskich u jezuitów". Poprowadzą je Anna Kubiak, Kacper Kubiak, Mateusz Kazimierski i ks. Joachim Waloszek. Warsztaty rozpoczną się w piątek 28 lutego o godz. 14 (od godz. 12 rejestracja uczestników) i potrwają do  godz. 21 w niedzielę (o godz. 20 - Msza św.).

Na program warsztatów składają się nie tylko zajęcia muzyczne, ale również konferencje znakomitego znawcy chorału ks. Joachima Waloszka, wspólna modlitwa i pogodny wieczór (szczegółowy program na następnej stronie).

Koszt udziału – 100 zł. Zapisy przez formularz na stronie "Xaverianum" – TUTAJ

Warsztaty pieśni dominikańskich u jezuitów

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama