Nowy numer 2/2021 Archiwum

Profilaktyczne działania w stolicy województwa

W Opolu zamknięte zostaną m.in. pływalnie, lodowisko, ogród zoologiczny i biblioteki.

W Opolu, w związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju, władze miasta zdecydowały o ograniczeniu działania wielu jednostek sportowo-kulturalnych.

Ogród Zoologiczny zostaje zamknięty do odwołania.

W Narodowym Centrum Polskiej Piosenki odwołane zostały koncerty (Łydka Grubasa; To Mało Powiedziane; Miuosh Happysad; Jan Rapowanie). Zwroty biletów na odwołane wydarzenia prowadzone są w miejscach zakupu.

W Teatrze Lalki i Aktora spektakle i warsztaty zostają odwołane do 25 marca.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zawiesił zajęcia dla seniorów w domach dziennego pobytu i w Centrum SENIOR w Opolu.

Kryta Pływalnia Wodna Nuta przechodzi w tryb przerwy technologicznej, która planowana była w drugiej połowie czerwca. Obiekt będzie niedostępny przez miesiąc. Kryta Pływalnia Akwarium również przechodzi w tryb przerwy technologicznej, na dwa tygodnie.

Na sztucznym Lodowisku Toropol wstrzymane do odwołania zostają wszystkie ślizgawki ogólnodostępne.

W hali widowiskowo-sportowej STEGU wszystkie spotkania odbędą się bez udziału publiczności.

Przy Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym zamknięty na dwa tygodnie zostaje klub fitness Olimp. Pozostała część obiektu będzie dostępna.

Na dwa tygodnie zamknięte będą obiekty turystyczne: Zamek Górny, Wieża Piastowska, Miejska Informacja Turystyczna.

Od 12 do 25 marca zamknięta będzie Miejska Biblioteka Publiczna oraz wszystkie jej filie. Terminy zwrotów wypożyczeń nieprzeterminowanych zostaną przesunięte na 26 marca 2020 r. W przypadku zbiorów już przetrzymanych MBP prosi o kontakt telefoniczny z placówką, w której zostały wypożyczone.

Targi Edukacyjne "Edu Opole 2020", które miały odbyć się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym 10 i 11 marca, zostały przesunięte na 28 i 29 kwietnia. Ogólnopolskie Targi "Złota Rączka - Rodzina w Domu" zostają przesunięte z 14-15 marca na 17-18 października. Z kolei XVII Gala Biznesu jest przeniesiona z 20 marca na 9 października.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama