Nowy numer 2/2021 Archiwum

Nie byliście w kościele? Nie kupiliście "Gościa"? Nic straconego!

Co zrobić, by jeszcze dziś przeczytać najnowszy numer naszego tygodnika? Skorzystać z e-wydania.

Wiemy, że najwięcej naszych czytelników kupuje „Gościa Niedzielnego” przy okazji uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej w swojej parafii. Dziś zdecydowana większość z was skorzystała z opcji #zostańwdomu. To dobrze. Co jednak zrobić, by mimo wszystko przeczytać najnowszy numer naszego tygodnika? Skorzystać z e-wydania.

Dzisiejszy numer (11/2020) jest dostępny po wejściu na stronę www.e.gosc.pl.

Uwaga! Poza tzw. głównym grzbietem, można wybrać również dodatek diecezjalny. Zachęcamy do przeczytania „Gościa Opolskiego”. By to zrobić, trzeba w lewym górnym rogu - obok loga - rozwinąć strzałkę i wybrać konkretny dodatek. Wówczas po kliknięciu "Kupuję" na dole strony uzyskacie państwo dostęp do wybranych treści w formie elektronicznej. Koszt numeru jest niższy niż wydania papierowego - wynosi 4 zł.

A w najnowszym „Gościu Opolskim” m.in.: opolski ślad o. Maksymiliana M. Kolbego, wyprawa opolskich ósmoklasistów do Włoch i na Litwę, dwumetrowe kroszonki, informacje o zmaganiach z koronawirusem.

Można również zakupić dostęp do poszczególnych artykułów z "głównego grzbietu" z osobna. Treści ogólnopolskie znajdują się TUTAJ.

Polecamy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama