GN 13/2020 Archiwum

Akademicka Droga Krzyżowa

Miała odbyć się 25 marca wieczorem w miasteczku uniwersyteckim. Odbędzie się online. Rozważania przygotowali studenci.

Doroczne nabożeństwo Drogi Krzyżowej, przygotowywane wspólnie przez oba opolskie duszpasterstwa akademickie, zaplanowane było na wieczór 25 marca. Miało odbyć się w miasteczku uniwersyteckim.

- Nabożeństwo z wiadomych względów zostało odwołane, ale studenci z duszpasterstw "Xaverianum" i "Resurrexit" przygotowali rozważania i je nagrali. W taki sposób powstała tegoroczna Droga Krzyżowa. Będzie inna, ale w zaciszu domowym każdy może nią przejść - zachęca o. Jacek Drabik, duszpasterz akademicki w "Xaverianum".

Droga Krzyżowa w formie filmu z rozważaniami będzie udostępniona w środę 25 marca o 21.00 na facebookowych profilach obu duszpasterstw: @Xaverianum oraz @DAR.Opole.

« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama