Nowy numer 22/2020 Archiwum

Młody, tobie mówię: wstań

Pod takim hasłem w Niedzielę Palmową odbędą się diecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży. Duszpasterstwo Młodych Ławka zaprasza na transmisję online.

Nie zapominajmy, że przed nami XXXV Światowy Dzień Młodzieży. Nie zamierzamy się poddawać, będziemy świętować i wszystkich młodych zapraszamy do tego świętowania - informuje Duszpasterstwo Młodych Ławka. Jego przedstawiciele przyznają, że to świętowanie nie odbędzie się takiej formule, jak dotąd, skoro ze względu na pandemię nie mogą odbywać się zgromadzenia.

Nie będzie "Ławki PnP", ale w Niedzielę Palmową (5 kwietnia) o 11.00 bp Andrzej Czaja odprawi Mszę św. w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Opolu. Eucharystia będzie transmitowana na żywo na Facebooku Ławki - TUTAJ.

- Gorąco zapraszamy, bądźcie tam z nami. A po Mszy św. ciąg dalszy świętowania - zapowiadają organizatorzy.

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Młodzieży odbędą się pod hasłem: "Młody, tobie mówię: wstań".

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama