Nowy numer 8/2021 Archiwum

Spotkania po sąsiedzku

W Wielkim Poście w parafii Przemienienia Pańskiego w Opolu odbędą się otwarte spotkania ewangelizacyjne. Najbliższe już w czwartek.

Rozpoczęliśmy Wielki Post, a to czas, w którym jesteśmy zaproszeni, by nawiązywać i odnawiać relację z Panem Jezusem. Właśnie temu służą otwarte spotkania, na które zapraszamy każdego - od młodzieży po osoby starsze - zachęca ks. Mateusz Mytnik, duszpasterz z parafii Przemienienia Pańskiego w Opolu.

Spotkania, które przygotowuje parafialna Szkoła Nowej Ewangelizacji, odbędą się w 4 kolejne czwartki (począwszy od 25 lutego) o 19.30 w kościele Przemienienia Pańskiego (Opole, ul. Grota-Roweckiego 3).

Cykl zatytułowany został "Spotkanie po sąsiedzku". - Sąsiad to ktoś, do kogo można przyjść po szklankę cukru, kiedy zabraknie nam go w kuchni. Taka zwykła wizyta może przerodzić się w regularne odwiedziny, w regularne spotkania przy kawie i ciastku, a nawet w wieloletnią przyjaźń. Być może czujesz, że Twoje życie jest "mało słodkie". Dlatego warto zapukać do Tego, który nieustannie jest obok, i który czeka, by nie tylko podzielić się z Tobą chwilą słodyczy, ale który chce sprawić, że chwila spotkania zamieni się w wieczną przyjaźń - mówi ks. Mateusz Mytnik.

Organizatorzy proszą o zgłoszenie swojego udziału, by przygotować odpowiednią ilość materiałów. Formularz zapisów - TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama