Nowy numer 16/2021 Archiwum

48 godzin dla męża i żony

Ruch Spotkania Małżeńskie zaprasza pary małżeńskie na rekolekcyjny weekend w Kluczborku.

Spotkania Małżeńskie to ruch rekolekcyjny, którego celem jest pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się męża i żony, a także pomoc w pełniejszym doświadczeniu sakramentalnego wymiaru ich związku.

Najbliższe rekolekcje prowadzone w tym duchu zaplanowane są od 19 do 21 marca w ośrodku rekolekcyjnym księży sercanów w Kluczborku. Rekolekcje rozpoczną się w piątek o 17.00, a zakończą w niedzielę ok. 15.00. Konieczny jest udział obojga małżonków (bez dzieci) w całości programu.

- To 48 godzin tylko dla waszego małżeństwa. To czas dedykowany specjalnie dla was, aby słuchać i rozumieć siebie wzajemnie, aby pełniej kochać - zachęcają organizatorzy. - Rekolekcje przeznaczone są dla wszystkich małżeństw niezależnie od wieku. Program pozwala każdemu małżeństwu spojrzeć na własne życie w duchu miłości i ukazać możliwość coraz pełniejszego życia w dialogu na co dzień - podkreślają.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie: 797 782 778.

Jak zapewniają organizatorzy, rekolekcje będą przeprowadzone w bezpiecznych warunkach, uwzględniających wymagania wynikające z aktualnych rozporządzeń Ministerstwa Zdrowia w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2,

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama