Nowy numer 30/2021 Archiwum

Family Cup 2021

Już w najbliższą sobotę (19 czerwca) w Skarbiszowicach odbędzie się wielka impreza rowerowa - Rekreacyjne Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Kolarstwie Górskim.

Już po raz 25. organizuje je Tułowicki Ośrodek Kultury. Zawody są eliminacją do Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim. Impreza odbędzie się w Skarbiszowicach (gmina Tułowice) na skraju Borów Niemodlińskich, gdzie wytyczono trasy crossu. Organizatorzy zapraszają w sobotę 19 czerwca na godzinę 11.00 wszystkich, którzy mają rower górski i kask. Impreza od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem.Zawodnicy startują w 14 kategoriach wiekowych (oddzielnie kobiety i mężczyźni) o awans do  Mistrzostw Polski. „Family Cup” ma charakter pikniku rodzinnego i daje możliwość startu w zawodach całej rodzinie. - Bawią się na niej razem rodzice z dziećmi i dziadkowie z wnukami - podkreślają organizatorzy mistrzostw. Wszystkie dzieci do lat 7 (rok ur. 2013 i młodsze) startują za darmo.

Zapisy odbywają się przez stronę internetową TUTAJ. Wpisowe 30 zł (oprócz dzieci j.w.). Organizatorzy zapewniają bezpieczną trasę zawodów, posiłek kolarski, obsługę sędziowską, medyczną, dyplomy uczestnictwa i ubezpieczenie. Można będzie się zapisać także w dniu zawodów na miejscu, ale tylko do godziny 10. Sekretariat zawodów będzie czynny od godz. 9 w Skarbiszowicach na boisku pod lasem.

Więcej informacji na stronie www.tok.tulowice.pl 

"Gość Opolski" jest patronem medialnym Family Cup 2021.

Family Cup 2021

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama