Nowy numer 42/2021 Archiwum

Trwają zapisy na Ławkę GO!

Spotkanie odbędzie się od 1 do 3 października na Górze św. Anny. Tym razem pod hasłem "Opowiedz mi o marzeniach".

Duszpasterstwo Młodych Diecezji Opolskiej zaprasza studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych na weekendowe spotkanie na dobry start.

- Jak co roku chcemy z dawką pozytywnej energii zacząć nowy rok szkolny i akademicki ,spotykając się ze sobą i z Panem Bogiem, który jest źródłem tej energii - podkreślają organizatorzy. - Za tym tęsknimy, bo dawno nie było u nas spotkania w większym gronie - dopowiada ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

Spotkanie potrwa od 1 do 3 października. A jedną z wyjątkowych propozycji jest możliwość zaproszenia dziadków i babć na niedzielną Mszę św., która będzie sprawowana o godz. 10. - Pomysł podpowiedział nam papież Franciszek i prawdę mówiąc już nie możemy się doczekać tego spotkania z wami i waszymi dziadkami - zapewnia ekipa z duszpasterstwa Ławka.

Ławka GO! rozpocznie się w piątek o godz. 18, a zakończymy w niedzielę około południa. Pierwszego dnia recepcja będzie pracować już od godz. 17, więc można przyjechać trochę wcześniej, żeby się zarejestrować.

Zapisy trwają do wtorku 28 września do godz. 20. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie lawka.org.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama