Nowy numer 42/2021 Archiwum

Zaśpiewa Gabi Blacha

W Niedzielę Papieską Gabi Blacha wraz z zespołem będzie koncertowała w Kluczborku.

Kluczborska parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych zaprasza w niedzielę 10 października na koncert Gabi Blachy wraz z zespołem. 

Zagrają Radek Pendziałek (gitary), Łukasz "Forest" Piechota (piano), Martyna Sołtysik (gitara basowa) oraz Szymon Bisaga (perkusja). W chórkach zaśpiewają Barbara Błaszczyk i Magdalena Grzegorzek.

Koncert odbędzie się w kościele parafialnym MBWW w Kluczborku. Rozpoczęcie o 17.00.

Gabriela Blacha-Cupiał ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej (skrzypce jazzowe), równocześnie kształcąc się wokalnie. Od 2012 r. pracuje jako realizator dźwięku we własnym studiu nagraniowym w Gliwicach. Jest nauczycielem śpiewu i gry na skrzypcach, organizatorką ogólnopolskiego projektu "Wesoły Wędrownik", czyli warsztatów i koncertu poświęconych twórczości Norberta Blachy.

"W swoich utworach łączę gospel, soul, pop, jazz, latin i nie tylko. Otwartość na różnorodne style muzyczne zaszczepili we mnie rodzice i tak już zostało. Bóg, poświęcenie, radość i uśmiech, rodzina, małżeństwo, miłość, marzenia to tylko niektóre z tematów utworów. Każdy ma swoją historię i każdy jest moim realnym doświadczeniem. Chcę, by jak najlepiej wyrażały mnie, a odbiorcom pozwalały odkrywać w nich siebie" - dzieli się artystka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama