Reklama

    Nowy numer 11/2023 Archiwum

Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam

Na rekolekcje powołaniowe pod tym - zaczerpniętym z Księgi Rodzaju - tytułem zaprasza wspólnota Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu.

Rekolekcje powołaniowe dla pełnoletnich mężczyzn w opolskim seminarium (ul. Drzymały 1 c) odbędą się od 24 do 26 marca (piątek-niedziela).

Rekolekcje skierowane są do mężczyzn, którzy chcą rozeznawać swoją drogę życia. Ich celem będzie ukazanie, że powołaniem mężczyzny są przede wszystkim relacje, które przeżywa się na każdej drodze życia.

W rekolekcje będą zaangażowani klerycy, księża oraz zaproszeni goście, którzy wybrali oraz przeżywają własną drogę powołania. Oprócz kleryków i księży WMSD wezmą w nich udział także zaproszeni mężczyźni, którzy wybrali oraz realizują powołanie małżeńskie, kapłańskie, samotne oraz konsekrowane.

- Będzie czas na modlitwę, rozmowę, zadanie pytań, wypicie kawy/herbaty, mecz piłki nożnej czy spacer po Opolu. Na jedną rzecz nie będzie czasu: na nudę! – zapewniają organizatorzy.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek wieczorem i potrwają do niedzieli -  skończą się obiadem ok. godz. 13:00. Koszt udziału wynosi 50 zł.

Zapisy TUTAJ.

Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy