Reklama

    Nowy numer 11/2023 Archiwum

Trwają zapisy na Ładowarkę

Tym razem - oprócz młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania - w Ładowarce mogą wziąć udział również ci, którzy bierzmowanie przyjęli w ubiegłym roku.

Ładowarka czyli spotkanie modlitewno-formacyjne odbędzie się w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny od 31 marca do 2 kwietnia. Jak podkreślają organizatorzy z Centrum Duszpasterstwa Młodych Diecezji Opolskiej Ławka, będzie to "spotkanie pełne radości, wzruszeń, zacności i Ducha".

Jest to doroczne weekendowe spotkanie dla młodych, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania (na I, II i III etapie), a także w tym roku po raz pierwszy dla uczniów 1. klas szkół ponadpodstawowych, którzy bierzmowanie przyjęli w ubiegłym roku.

- Jeżeli wśród was jest ktoś, kto nie przygotowuje się do tego sakramentu, albo z jakichś powodów go nie przyjął, a jednak chciałby się z nami spotkać to też bardzo zapraszamy - zapewnia ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

Ładowarka rozpocznie się w piątek przed wieczorem (recepcja od 16.00). Będzie to czas wspólnej modlitwy, słuchania konferencji i pracy w grupach, ale przede wszystkim będzie to czas doświadczania żywego Kościoła. 

Koszt uczestnictwa to 180 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 marca lub do wyczerpania miejsc. Zapisać można się na grupowy wyjazd w niektórych parafiach albo indywidualnie na stronie lawka.org.

Relacja z Ładowarki, która odbyła się w 2022 roku:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy