Nowy numer 21/2023 Archiwum

Mamy dla Was ostatnie zaproszenie na Koncert Finałowy Warsztatów Gospel

W niedzielę 28 maja w Filharmonii Opolskiej Koncert Finałowy Warsztatów Gospel, które poprowadzi znakomita brytyjska wokalistka i dyrygentka Ruth Waldron.

Warsztaty Gospel i Gospel Kids odbędą się w Filharmonii Opolskiej 27 i 28 maja. W tym roku poprowadzą je Ruth Waldron i Anna Madej.

Ruth Waldron śpiewa gospel od 3 roku życia .W 2013 roku wystąpiła jako dyrygentka podczas BBC Gospel Proms w prestiżowej Royal Albert Hall. Dyrygowała chórami w Danii, Niemczech, Polsce, Norwegii, we Włoszech i w USA.

Warsztaty dla dzieci (Gospel Kids) poprowadzi Anna Madej - instruktorka krakowskiej Szkółki TGD i dyrygentka krakowskiego chóru Grodzka Gospel Choir.

W koncercie finałowym (niedziela 28 maja, godz. 18) w Filharmonii Opolskiej wystąpi chór Warsztatów Gospel&Gospel Kids pod dyrekcją Ruth Waldron i Anny Madej.Oprawa muzyczna: Holy Noiz.

A my - dzięki uprzejmości Filharmonii Opolskiej  - mamy dla Was kolejne, ale już ostatnie,  podwójne zaproszenie na ten koncert. Jak zwykle otrzyma je osoba, która pierwsza napisze do nas email pod adres: opole@gosc.pl. W tytule emaila prosimy napisać: Koncert, a w treści swoje imię i nazwisko.

Bilety na koncert finałowy można kupić TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast