Nowy numer 49/2023 Archiwum

Ks. Łukasz Florczyk zaprasza na kurs "Biblia Formatora"

W nowej edycji internetowego kursu poruszane będą zagadnienia zawarte w Księgach Kapłańskiej, Liczb i Powtórzonego Prawa.

Ksiądz Łukasz Florczyk, doktor biblistyki, magister teologii, wykładowca przedmiotów biblijnych na Wydziale Teologicznym UO jest jednym z dwojga prowadzących internetowy kurs pn. "Biblia Formatora". Jest to propozycja diecezji gliwickiej dla osób zainteresowanych zagadnieniami Pisma Świętego.

Drugą osobą prowadzącą kurs jest s. Joanna Nowińska - doktor habilitowany biblistyki, wykładowca Pisma Świętego na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego.

W ubiegłorocznej edycji tematem rozważań była Księga Wyjścia. W tym roku będą to Księgi: Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa.

- Wykłady on-line będą odbywały się w jedną środę w miesiącu od 19.00 do 21.00. Kurs rozpocznie się we wrześniu, a zakończy w czerwcu - informuje ks. Łukasz Florczyk. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest 13 września.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 200 zł, po 20 zł za spotkanie. 

Wszystkie spotkania będą odbywały się na platformie ZOOM w formie wykładu i konwersatorium, będą też nagrywane w formie audio i udostępnione uczestnikom do odsłuchania w dowolnym czasie.

Zapisy prowadzone są internetowo - TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy