Nowy numer 49/2023 Archiwum

Organy w samo południe. Mamy zaproszenia do filharmonii dla naszych Czytelników

Filharmonia Opolska w nowym sezonie artystycznym wprowadza nowy cykl koncertów organowych.

Na wyremontowanych latem bieżącego roku – liczących 3526 piszczałek i 48 głosów – organach VEB Frankfurter Orgelbau Sauer w dziewięciu niedzielnych koncertach (co miesiąc jeden koncert) zaprezentują się znakomici organiści z Polski i zagranicy.

Pierwszy koncert z cyklu „Organy w samo południe” w Filharmonii Opolskiej odbędzie się już w najbliższą niedzielę (1 października) o godz. 12. Wystąpi Adam Tański, absolwent Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu. Ukończył również z wyróżnieniem Hochschule für Musik w Moguncji oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie cztery lata temu obronił doktorat.

W programie: F. Liszt, R. Schumann, E. Grieg, J. Sibelius, A. Tański.

Dla czytelników „Gościa Opolskiego” mamy pięć podwójnych zaproszeń na ten koncert. Otrzymają je osoby, które pierwsze napiszą do nas email pod adres: opole@gosc.pl. W tytule emaila prosimy napisać „Koncert”, a w treści swoje imię i nazwisko.

Program całego cyklu koncertów na plakacie poniżej.


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.
Organy w samo południe. Mamy bilety do filharmonii dla naszych czytelników
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy