Nowy numer 09/2024 Archiwum

Warsztaty gospel, spotkanie ze Świętym Mikołajem, unikatowe bombki i rękodzieła

W parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku odbędą się jarmark oraz warsztaty gospel, które poprowadzi Gabriela Blacha.

Jarmark, na który zaprasza kluczborska parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, odbędzie się 2, 3 oraz 10 grudnia. W ofercie będą m.in. ozdoby świąteczne, unikatowe bombki, rękodzieło czy świecie wigilijne, a także domowe wypieki, makowce, pierniczki, swojski bigos, kręcone ziemniaki, gorąca czekolada i grzaniec.

Otwarcie jarmarku zaplanowane jest w sobotę 2 grudnia o 16.00. Piętnaście minut później spodziewana jest wizyta Świętego Mikołaja, a 19.15 wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta Bażany.

Z kolei w niedzielę 3 grudnia przygotowane stoiska będzie można odwiedzać od 7.30 do 19.45. O 13.00 rozpocznie się czas dla dzieci, a o 16.00 koncert finałowy warsztatów gospel, które poprowadzi Gabriela Blacha. Później zaplanowane są jeszcze występy strażackie.

Wspomniane warsztaty gospel potrwają od soboty 2 grudnia i odbędą się w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci i młodzieży do 16. roku życia oraz dla młodzieży starszej i dorosłych. Zapisy trwają do środy 29 listopada. Formularz zgłoszeniowy - TUTAJ.

Tydzień później, w niedzielę 10 grudnia jarmark będzie otwarty również od 7.30 do 19.45. O 13.00 rozpocznie się czas dla dzieci, a w późniejszych godzinach nie zabraknie występów artystycznych.

Warsztaty gospel, spotkanie ze Świętym Mikołajem, unikatowe bombki i rękodzieła   materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy