Nowy numer 09/2024 Archiwum

Weekendowe rekolekcje dla małżeństw w 2024 roku

Zaprasza Opolski Ośrodek Spotkań Małżeńskich.

To propozycja przeżycia warsztatowych rekolekcji dla małżeństw w formie spotkania we dwoje. - Podczas tych rekolekcji mąż i żona mają okazję porozmawiać ze sobą o tym, o czym na co dzień nie rozmawiają, albo o tym, co jest źródłem napięć i konfliktów - wyjaśniają organizatorzy. I zapraszają: Jesteście małżeństwem i nie macie czasu na wspólną kolację, szczerą rozmowę, popatrzenie sobie w oczy i w końcu na randkę? Dajcie sobie czas na miłość!

- Nasze weekendowe rekolekcje przeznaczone są dla wszystkich małżeństw niezależnie od wieku. Program pozwala każdemu małżeństwu spojrzeć na własne życie w duchu miłości i dostrzec możliwość coraz pełniejszego życia w dialogu na co dzień - zapewnia Urszula Donath.

W 2024 r. Opolski Ośrodek Spotkań Małżeńskich poprowadzi rekolekcje w następujących terminach: od 23 do 25 lutego (zapisy), od 2 do 4 sierpnia (zapisy) oraz od 15 do 17 listopada (zapisy). Odbędą się one w Diecezjalnym Domu Formacyjnym w Nysie. 

Ponadto od 4 do 6 października odbędą się rekolekcje pogłębiające ku lepszemu zrozumieniu.

Szczegółowe informacje na stronie: spotkaniamalzenskie.pl.

Spotkania Małżeńskie są ruchem rekolekcyjnym, którego celem jest pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się męża i żony, a także pomoc w pełniejszym doświadczeniu sakramentalnego wymiaru ich związku.

Weekendowe rekolekcje dla małżeństw w 2024 roku   Najbliższe rekolekcje już w drugiej połowie lutego. materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy