Nowy numer 09/2024 Archiwum

Ruszyły zapisy na Ładowarkę

W Ładowarce wraz z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania mogą wziąć udział również ci, którzy bierzmowanie przyjęli rok lub dwa lata temu.

Ładowarka to doroczne weekendowe spotkanie o charakterze modlitewno-formacyjnym, które odbędzie się w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny w terminie od 8 do 10 marca. Organizują je diecezjalni duszpasterze młodzieży ks. Łukasz Knieć i ks. Piotr Kłonowski wraz ekipą Centrum Duszpasterstwa Młodych Diecezji Opolskiej Ławka.

Zaproszeni są zarówno uczniowie VI, VII i VIII klas szkoły podstawowej, którzy w swoich parafiach uczestniczą w spotkaniach przygotowujących do bierzmowania, jak i uczniowie I i II klas szkół ponadpodstawowych, którzy sakrament przyjęli rok lub dwa lata temu.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek przed wieczorem (recepcja od 16.30). W planie nie zabraknie czasu na wspólną modlitwę, słuchanie konferencji, pracę w grupach i spotkania przy kakao, ale przede wszystkim będzie to czas doświadczania żywego Kościoła. Zakończenie zaplanowano w niedzielę około 13.00.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 marca lub do wyczerpania miejsc. Zapisać można się na grupowy wyjazd w niektórych parafiach albo indywidualnie na stronie lawka.org, tam też więcej informacji, w tym o kosztach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy