Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Bp Paweł Stobrawa

Biskup pomocniczy diecezji opolskiej. Biskup Tyt. Eca we Włoszech

Członek Komisji Episkopatu Polski ds.Misji, Rady ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek

Urodzony 22 kwietnia 1947 w Zborowskiem, wyświęcony na kapłana 20 maja 1973 w Opolu, mianowany biskupem tytularnym i pomocniczym opolskim 16 kwietnia 2003, konsekrowany 14 maja 2003 w Opolu.

Adres:

45-007 Opole, ul. Katedralna 1.

Telefon: 77 44 32 113 (kuria)

e-mail: bppawel@diecezja.opole.pl

« 1 »

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma