Zaproszenia dla Czytelników "Gościa" na koncerty w filharmonii

Trzy koncerty w najbliższy weekend - mamy dla Was sporo zaproszeń!

Dzięki uprzejmości Filharmonii Opolskiej mamy dla Państwa zaproszenia aż na trzy koncerty w najbliższy weekend (24-26 maja).

W piątek 24 maja o godz. 19 Symfoniczny Koncert PREMIUM "Potęga i (nie)powaga"  , którego solistą będzie znakomity organista Karol Mossakowski. Więcej o artyście i program koncertu TUTAJ.

Nazajutrz (sobota, godz. 18) w opolskiej filharmonii zagra mająca ponad stuletnią tradycję Orkiestra Dęta Májovák Karviná z Czech. O niej i o koncercie więcej przeczytacie Państwo TU.

A w niedzielę (26 maja) o  godz. 12.30 kolejny Koncert Rodzinny z cyklu „Proste historyjki o muzyce”  pt. "Dźwiękowa podróż przez 4 pory roku". Więcej TUTAJ

Mamy dla Państwa po dwa podwójne zaproszenia na każdy z tych koncertów. Otrzymają je osoby, która najszybciej napiszą do nas maila pod adres opole@gosc.pl. Chętnych na udział w koncercie z Karolem Mossakowskim prosimy o napisanie w tytule „Koncert symfoniczny”, tych, którzy mają ochotę posłuchać orkiestry dętej z Czech prosimy o podanie tytułu maila „Karvina”, a tych, którzy chcą się wybrać na niedzielny koncert rodzinny - prosimy o tytuł „Koncert rodzinny”. Wszystkich prosimy o podanie w treści maila swojego imienia i nazwiska.


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..