Zaprasza wspólnota Domu Towarzyszenia Duchowego "Nazaret" w Jemielnicy.
Wieczór uwielbienia zaplanowany jest w Niedzielę Miłosierdzia, 27 kwietnia. Odbędzie się w sanktuarium św. Józefa w Jemielnicy, a rozpocznie o 19.00.
- To będzie wyjątkowy wieczór uwielbienia. Będziemy Bogu dziękować za św. Jana Pawła II, a jednocześnie będziemy dziękować Bogu za kochanego naszego papieża Franciszka, którego pogrzeb będziemy przeżywać dzień wcześniej, w sobotę 26 kwietnia - zapowiada ks. Tomasz Szczeciński, moderator Domu Towarzyszenia Duchowego "Nazaret" w Jemielnicy.
- Będziemy stawać przed Jezusem Eucharystycznym, będziemy uwielbiać Jezusa, a jednocześnie wspominać tych dwóch wielkich pasterzy Kościoła. Będziemy dzielić się ich myślami i wychwalać Miłosierdzie Boże, które wyraziło się zarówno w pontyfikacie św. Jana Pawła II, jak również w pontyfikacie papieża Franciszka. Pamiętamy chociażby Rok Miłosierdzia w 2016 roku, kiedy papież Franciszek przybył do Polski na Światowe Dni Młodzieży - mówi ks. Szczeciński.