Nowy numer 28/2020 Archiwum
 • xMDa
  30.03.2020 16:39
  Trochę to symptomatyczne, że katolicki tygodnik, cieszący się powagą gloryfikuje tego typu tradycję. Czyżby idzie tu po linii zaproponowanego na niedawnym synodzie kultu pachamamy? Być może...
  doceń 1
 • xMDa
  30.03.2020 16:43
  Pragnę dodać kim jest marzanna- proszę sprawdzić w encyklopedii: "Marzanna, Marzana, Marena, Morana, Morena, Mora, Śmierć, Śmiercicha, Śmiertka – słowiańska bogini zimy i śmierci, a także odrodzenia[1]. Przez część badaczy uważana za demona." Czyż więc teraz będziemy wychwalac po kolei wszystkich "obcych" bogów? Kiedy reportaż o przystrajaniu " światowidków"? I wy potem piszecie że Bóg nie karze? Litości oraz myślenia... plus choćby odrobiny wykrztałcenia teologicznego i POGŁĘBIONEGO studium.... Bo to na zwanej przez niektórych "opolskiej sorbonce" to trochę za mało... Od imienia Moranny pochodzi też MORowe powietrze... W ten sposób chcecie ją przebłagać? Ja tam wolę JHWH (Pana) jako mojego opiekuna.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama