Nowy numer 42/2019 Archiwum

Prośba

Nie chcę mnożyć słów. Pomóżmy tym, dla których nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą naprawdę trudne.

Mieszkańcy syryjskiego Aleppo czekają na jakąkolwiek pomoc. Sytuacja polityczna jest tak skomplikowana, że mało kto na świecie ma dobry pomysł jak ją rozwiązać. Setki tysięcy bezdomnych ludzi w tym pięknym, starożytnym mieście potrzebują nadziei. Potrzebują też chleba i ciepła, bo nadchodzi zima.

Dzięki temu, że pochodząca z Łagiewnik Małych s. Brygida jest ekonomem prowincjalnym wszystkich klasztorów sióstr franciszkanek misjonarek Maryi na Bliskim Wschodzie mamy ścieżkę dojścia z realną i skuteczną pomocą. To jest szansa, bo pomoc zagraniczna jest praktycznie niemożliwa, o czym mówi nuncjusz apostolski w Syrii abp Zenari.

Nie chcę mnożyć słów. Pomóżmy choć trochę tym, dla których nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą bardzo trudne. O ile - mówiąc wprost, choć brzmi to okrutnie - ich dożyją.

Ps. Szczegóły na ten temat  w tekście "Prosimy o pomoc dla Syryjczyków".

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL